Planeta Food

 Vitajte vo svete zdravia!

zdravy_svet.jpgPráve ste sa ocitli v zóne skutočného zdravia. Ak hľadáte spôsob, ako si ozdraviť a skvalitniť život, potom ste tu správne. Ak hľadáte zázračné potravinové prípravky a doplnky, ktoré Vás v krátkom čase bez vlastného pričinenia vyliečia, zoštíhlia či omladia, tak vedzte, že nič z toho u nás nenájdete.

Čo však určite nájdete, sú zdravé potraviny, v ktorých je ukrytá nezlomná a liečivá energia prírody a takéto potraviny už dokážu činiť ozajstné zázraky. Môžete pochybovať, ale na pochybnosť je najlepším liekom pravda a práve tú Vám ponúkame. Pravdu o zdraví, o spôsobe ako ho nastoliť, ako si ho udržať a ako ho žiť.

Je mnoho ciest vedúcich k takémuto cieľu a netvrdíme, že iba tá naša je jediná správna, vieme však, že tá naša funguje. Neopierame sa pritom o lákavé teórie, ale o skúsenosť, ktorá, aj keď nebýva vždy jednoduchá, dokáže byť vo svojich dôsledkoch úžasná. Jedinečnosť tejto skúsenosti nás priviedla k presvedčeniu, že stabilnou základňou zdravého života je komplexná harmonická životospráva a kvalitná strava.

Prečo je strava ale tak dôležitá?

zdrava_strava_srdco.jpgPretože práve strava má zásadný vplyv nielen na náš organizmus, ale aj na naše myslenie. Myslenie je prepojené s našim cítením. To ako sa cítime následne ovplyvňuje naše činy. A z činov vzídu naše zvyky. Naše zvyky potom vytvárajú náš život. Volant života drží každý sám vo svojich rukách. Našou úlohou nie je pomôcť Vám ho riadiť alebo určovať Váš smer, ale poskytnúť Vám dostatok informácií a prostriedkov, aby sa Vám život šoféroval čo najlepšie a najmä, aby tá Cesta stála naozaj za to!

Právo na zdravý a šťastný život máme všetci. Preto u nás nenájdete nič, čo by Vám ho podlamovalo. Vyzdravieť sa dá naozaj zo všetkého: aj z ťažkých chorôb, aj zo závislostí, aj zo životnej skepsy... Nie každý si však dokáže dopriať životné naplnenie. Je to iba a len o našom rozhodnutí. Prežívať alebo Žiť. Každý jeden moment, každý jeden deň, celý život. Ste pripravený skvalitniť ten svoj? Potom ste tu správne.

Čo vás lieči:

Bio Spirulina - Chlorella pyrenoidosa - Dyňa Hokaido - Japonské čaje - Koreň Kuzu
Miso - Zelený Jačmeň - Riasy - Tempeh - Melasa - Umeboshi

Čo vás zaujíma:

Stravovanie rodiny vrámci JIN a JANG - Očista podľa piatich elementov

  

 

 

Zdarma Tipy
ako zdravo žiť

Sem vpíšte Váš email:

Uvar si sám

Info linka

(+421) 911 773 738

 

Kedy môžete prísť:

Prevádzka Bratislava
Račianska 29

pondelok   9.00 - 18.30
utorok       9.00 - 18.30
streda       9.00 - 18.30
štvrtok      9.00 - 18.30
piatok       9.00 - 18.30
sobota       9.00 - 13.00
nedeľa       zatvorené

Prevádzka Nitra
Akademická 1
(OC Centro)

pondelok-nedeľa:
  9.00 - 21.00